Alytaus istorijos takais – pažintinis žygis pėsčiomis

BENDRA INFORMACIJA:

Bendradarbiaudami su „Olita-Orany“ asociacijos kolektyvu, siūlome vienos dienos poilsinį – pažintinį žygį po Alytų ir jo apylinkes. Tai miestas, kuris pripažintas žaliausiu miestu Lietuvoje! Žygis Alytuje vyks balandžio mėn. 16 d. Maršrutas numatytas miesto keliukais, dviračių takais, miško takeliais. Atstumas apie 18 – 21 km. (nuo 5 iki 7 val. lengvas ėjimas su daug tarpinių, informacinių sustojimų) + esant noro numatyta 3.5 km. ekstremalesnė atkarpėlė!

PROGRAMA:

Penktadienis: galimybė nakvoti atvykus vakare, miesto širdyje įsikūrusioje – Senamiesčio pradinėje mokykloje, jos sporto salėje (turėti savo miegmaišį ir kilimėlį).

Šeštadienis: atvykimas į starto vietą – Senamiesčio pradinė mokykla, Birutės g. 26, Alytus. Registracija iki 9:40 val. Žygio startas – 10 val. Įžanginis žodis. Į maršrutą įtraukti objektai:

Alytaus žygis (balandžio 16 d.) (Small)Kviesime pasidairyti (tik 2016 m. sausio mėn. atidaryto) nuo aukščiausio Baltijos šalyse pėsčiųjų ir dviračių tilto, pastatyto išsaugant kultūros paveldo objektą – XIX a. Alytaus geležinkelio tilto atramas.
Iš naujo atrasime Alytaus piliakalnio istoriją, nuo kurio puikiai matosi miesto panorama bei naujasis tiltas.
Koja kojon leisimės Moterties upelio šlaitais, palei vingiuojantį Nemuną žygiuosime į rytinį Alytaus pakraštį ir patyrinėsim, deja, bet jau išnykusio karinio geležinkelio pėdsakus. Prie dubenėlio sotaus troškinio ir karštos arbatos, mielai pasiūlysim pasigrožėti Alytaus tvirtovę menančiu plentu, tiltu bei Kaniūkų apylinkėmis, kurias drebino tankų mūšis, pamatysime Gardino plento viaduką.
O žygio pabaigą vainikuos pavasarėjanti gamta, Alovės upelis, atodanga ir jo šlaitai, Alytaus miško paukštelių čiulbėjimas, Didžiosios bei Mažosios Dailidės ežerėlių peizažai, miesto žaliosios erdvės.

MAITINIMAS:

žygio metu dalyviai turės progą pasivaišinti troškiniu ir, žinoma, karšta arbata! Patartina turėti smulkių užkandžių.

SVARBU:

kiekvienas dalyvis turi turėti puodelį, dubenėlį ir valgymo įrankius. Laužome standartus ir kviečiame prisidėti prie mūsų Žemelės tausojimo.

RENGINIO KOKYBĖS VERTINIMAS:

anketą galite rasti čia.

ATVYKIMO IR NAKVYNĖS VIETA:


Senamiesčio pradinė mokykla, Birutės g. 26, Alytus.

Į kainą įskaičiuota:
– žygiui pritaikytas pavasarinis oras;
– 100% puikūs įspūdžiai;
– gidų paslaugos;
– maitinimas ir karšta arbata žygio metu;
– profesionalūs vadovai ir instruktoriai viso renginio metu;
– nakvynė mokykloje balandžio 15 d.

Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti maršrutų atstumus iki 15 %, taip pat neženkliai keisti programą priklausomai nuo oro sąlygų ir dalyvių poreikių renginio metu.

Pasidalink Facebook

REGISTRACIJA: 

Pasiektas maksimalus dalyvių skaičius! Be išankstinės rezervacijos, dalyviai renginio dieną registruojami nebus ir dalyvauti negalės!

Turite klausimų? Susisiekite.

Andrius Strazdas
Andrius Strazdas


T: 8 695 07434
E: doc.strazdas@gmail.com

 

Renginys facebook’e:

Facebbok renginys