Laukinės Mindauginės

Laukinės Mindauginės

  

LAUKINĖS MINDAUGINĖS’18 – didysis vasaros plaukimas baidarėmis su „Alfa“ bendražygiais. Su ugnelėmis akyse ir naujomis idėjomis, organizuojame jums DIDŽIAUSIĄ vasaros  baidarių stovyklą. Didieji, skirtingos trukmės plaukimai baidarėmis vyks dieną ir naktį, trimis skirtingomis Dzūkijos upėmis, įtiks tiek nuotykių, tiek poilsio ieškotojams. Kukiškių pievoje organizuosime komandinius žaidimus, interaktyvų protmūšį, tinklinio ir badmintono turnyrus, šaškių simultaną, filmų vakarus, bus vaikų zona, bendras maitinimas, kūrensime pirtis, kubilus  ir laužus. Renginys draugiškas šeimoms, draugų kompanijoms, gyvūnams, gamtai ir aktyviam laisvalaikiui! Kviečiame praleisti geriausią vasaros savaitgalį su mumis.

 

PROGRAMA:

 • Ketvirtadienis: renkamės Kukiškių pievoje nuo 18 val. Atvykimas ir registracija iki 23:00 val. Drąsiausi vidurnaktį išvyksta į nuotykį Spenglos upėje. Grįžimas į stovyklavietę iš naktinio plaukimo apie 5 – 6 val. ryto.
 • Penktadienis: nuo 8 iki 12 valandos išvykimas į Krūminių kaimą, kur pradėsite plaukimą Versekos upe. Plaukimo trukmė 5 – 7 val. Vakare bus organizuojami badmintono ir tinklinio turnyrai. Geriausius apdovanosime. Apie 20 val. bendra vakarienė, laužas.
 • Šeštadienis: Pusryčiai nuo 7 iki 9 val. Nuo 8 iki 11 val. išvykimas į Zigmantiškes, kur pradėsite plaukimą Šalčios upe. Plaukimo trukmė iki 6 val., tad jau iki 17 val. būsite stovyklavietėje.  Grįžus Jūsų vėl lauks pirtys, kubilai, tinklinio aikštė bei aktyvios pramogos. Taip pat vyks „Detektomaratonas“. Vakarienė apie 20 val. Nuo 22 val. vyks tamsos protmūšis.
 • Sekmadienis: Pusryčiai nuo 7 iki 9 val. Plaukimo pradžia Dargužių kaime. Plaukimą baigsite stovyklavietėje, tad baigus plaukimą niekur važiuoti nereikės. Stovyklos uždarymas 18 val.
image
image
image
image
image
image

  

MARŠRUTAI:

Visam savaitgaliui apsigyvensime toje pačioje stovyklavietėje – Kukiškių pievoje. Daiktų plukdytis kartu nereikės.

 • ketvirtadienis (naktinis plaukimas Spenglos upe tik su bilietu „Gudri Lapė“) Spenglos kaimas – Kukiškių pieva (toliau stovyklavietė);
 • penktadienis (Verseka) Krūminių tvenkinysStovyklavietė;
 • šeštadienis (Šalčia) Zigmantiškės kaimasStovyklavietė;
 • sekmadienis (MerkysDargužiai – Stovyklavietė.

 

 MAITINIMAS*:

 • Penktadienis – vakarienė;
 • Šeštadienis – pusryčiai ir vakarienė;
 • Sekmadienis – pusryčiai.
*Būtina turėti savo valgymo įrankius. Meniu nėra pritaikytas vegetarams.

  

PRAMOGOS:

 • Naktinis Mindaugų plaukimas – skirtas drąsiausiems ir stipriausiems. Jei dar neplaukei Spenglos upe, ir dar naktį, būtinai pasinaudok šia proga! Upė pilna staigmenų ir garantuos neišdildomų įspūdžių.
 • Pirtis, kubilas – visus poilsiaujančius daugiau nei vieną dieną kviečiame į pirtį ir kubilą! Kubilus ir pirtis kūrensime 24 valandas per parą, tad bet kuriuo metu galėsite save palepinti.
 • Laisvalaikio zona – pirčių ir kubilų kompleksas, bendras laužas, BBQ zona (bendros malkos, saugumo sumetimais šašlykinių kūrenti prie palapinių negalima), erdvė skirta poilsiui, neapstatyta palapinėmis.
 • Aktyvios pramogos – savaitgalio metu bus rengiami badmintono ir tinklinio turnyrai, vyks aktyvios pramogos komandomis ir individualiai.
 • Šeimos erdvė – visi pirkę šeimos bilietą bus apgyvendinti šeimos erdvėje, kur galės jaustis laisviau ir mėgautis ramybe gamtoje.
 • Protmūšis – šeštadienio vėlų vakarą vyks tamsos protmūšis „iPieva“. Tai interaktyvus ir daugiau niekur neorganizuojamas protmūšio tipas. Protmūšio metu galėsite susigrumti tiek komandomis, tiek individualiai.

Prisijungimas prie interaktyvaus protmūšio čia:

www.AlfaProtas.lt

 • Detektomaratonas – edukacinė programa gamtoje su žmogumi, kuris save vadina „miške nebuvusiu“. Subalansuota šeimoms su vaikais, komandoms, bet galima ir individualiai. Komanda – iki 7 asmenų.
image
image
image
image
image
image

 

REGISTRACIJA (el. bilietas):

*Bilietas „Lokių Šeimyna“ skirtas dviems suaugusiems ir vaikui iki 7 metų. Jei šeimoje yra daugiau vaikų, priklausomai nuo jų amžiaus, reikia įsigyti papildomą bilietą + vaikas iki 7 m. arba + vaikas iki 14 m.
*+augintinis – taikoma tik šunims. Šuo turėti turėti gyvūno augintinio pasą.
Dalyviai, mokėdami dalyvio mokestį, patvirtina, kad susipažino ir sutinka su renginio taisyklėmis.


ATVYKIMO VIETA: 


Koordinatės:
551097, 6021113 (LKS)
54.324476, 24.785486 (WGS)
54° 19′ 28.11″, 24° 47′ 7.75″ (WGS)
Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti maršrutų atstumus iki 15 %, taip pat neženkliai keisti programą priklausomai nuo oro sąlygų ir dalyvių poreikių renginio metu.

Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt

Andrius Strazdas
Andrius Strazdas
renginių koordinatorius

T: 8 695 07434
E: doc.strazdas@gmail.com