5 mitai apie žygius

5 mitai apie žygius, kuriuos esame girdėję

5 mitai apie žygius, kuriuos esame girdėję

Neretai susiduriame su žmonėmis, klausiančiais apie vieną iš šių mitų, kurį išgirdo iš draugų, perskaitė internete ar tiesiog sugalvojo patys. Taigi, 5 mitai apie žygius ir atsakymai, kodėl tai visgi tik mitai, o ne faktai.

  1. Esame girdėję mitą apie mūsų organizuojamus žygius, jog jų metu reikia patiems individualiai naviguotis ir tai yra pernelyg sudėtinga.

Tikrai ne! Komanda visuomet turi patyrusį žygio vedlį, kuris, pasitardamas su komanda, parenka optimalų maršrutą ir juo veda grupę. Norint pirmą kartą žygiuoti su mumis, jums nereikia turėti topografijos žinių. Renginio metu, mes dalinamės savo žiniomis ir mokome suprasti žemėlapio vingrybes.

Tai nėra sudėtinga, tai įdomu ir naudinga!

  1. Sklinda „pletkai“, kad mūsų žygių metu reikia neštis visą maistą ir vandenį.

Netiesa. Dviejų naktų žygiuose užtikriname net du bendrus maitinimus bei vandens papildymą, esant reikalui. Mūsų firminiai troškiniai gaminami tiesiai ant laužo!

* Jeigu yra poreikis – pavežame ir kilimėlius bei miegmaišius.

  1. „Žiemą žygiuoti nesąmonė. Naktimis šalta, susirgsime“.

Nė velnio! Žygio metu, keliaujant, nė vienam sušalti neįmanoma. Šaltuoju metų sezonu žygiuoti netgi maloniau ir gaiviau nei karštyje.

Organizatoriai visada pasidalina patarimais, kaip pasišildyti miegmaišyje, o esant reikalui duoda papildomą miegmaišį bei medvilninių antklodžių. Būna galimybė miegoti ir šildomoje jurtoje.

Neturite žieminio inventoriaus nakvojimui lauke? Galite išsinuomoti jį iš mūsų.

Organizuojami turai ir žygiai visoje Lietuvoje

Organizuojami turai ir žygiai visoje Lietuvoje

  1. Žygiams reikia specialaus fizinio pasirengimo, nes be jo, bus be proto sunku.

Tai N E T I E S A! Su mumis žygiuoja nuo pačių mažiausių iki vyriausio amžiaus žmonių.

Per visą mūsų istoriją patį sunkiausią žiemos žygį Žemaitijoje, 2019 m., įveikė net pradinukas, nors dauguma suaugusių viso maršruto nenužygiavo, o 2016 m. žygiuojant Zarasų rajone, pensijinio amžiaus žygeivei Birutei su mumis žygiuoti kelias dienas neužteko ir po žygio ji išėjo pėsčiomis iki namų dar keliolika kilometrų! Ji iki šiol vaikšto kasdien, dienos vidurkis ~35000 žingsnių. Įkvėpianti, aktyvi moteris.

Ribas sau nusistatome tik patys. Iš tiesų, visi galime labai daug!

  1. Po žygio vakare nėra ką veikti.

Na čia tai tikrai ne apie mūsų žygius! Nužingsniavus dienos kilometrus, ar ir pačio žygio metu, gausu įvairių protinių bei fizinių pramoginių veiklų.

Mokomės užkurti laužus, vykdome komandines užduotis, žaidžiame žaidimus, dalyvaujame protmūšiuose, dalinamės patirtimi prie laužo bei kaitinamės pirtyje ar ilsiname raumenis kubile.

Jei nesate tikri, ar estate pasiruošę žygiui ar turite papildomų klausimų – susisiekite su mumis. Stengiamės skirti individualų dėmesį kiekvienam besidominčiajam, kad jaustumėtės kiek galima drąsiau ir prisijungtumėte prie mūsų didžiulės žygeivių bendruomenės.

 

Norite įsigyti bilietus į žygius ar renginius? Renginiu bilietai.