Apie mus

Nuo ko prasidėjo „Alfa renginiai“?

 • „alfa“ renginiai
  „Alfa“ renginiai steigėjai: Akvilė ir Nemunas

  Veiklą pradėjome, pirmą kartą 2008-aisiais Lietuvoje suorganizavę pavasarinę tvarkymosi akciją „Darom“. VšĮ „Darom komanda Kaune“ įkurta 2013 m. birželį. Po įkūrimo pasirinkome dabar puikiai Lietuvoje žinomą „Alfa renginiai“ ženklą. Mūsų žygiai prasidėjo po pirmojo, įvykusio  2013-ųjų sausį.

 • Nuo veiklos pradžios iki dabar keitėsi organizuojamų renginių pobūdis. Pradėję nuo socialinių iniciatyvų, perėjome ir save atradome aktyvaus laisvalaikio gamtoje organizavime. Pėsčiųjų ir baidarių žygiai, komandos formavimo renginiai tapo mūsų „liga“.
 • Jau surengėme kelias dešimtis žygių pėsčiomis ir baidarėmis. Žygiuodami aplankėme virš 20 skirtingų Lietuvos nacionalinių ar regioninių parkų. Baidarėmis išbandėme daugiau negu 20 skirtingų Lietuvos upių, dalyvavome įvairiuose Kauno miesto renginiuose.

„Alfa“ renginių komanda

Esame visiškai skirtingų profesijų atstovai ir skirtingi žmonės, tačiau mus subūrė bendri  pomėgiai. Šiandien esame patyrusi, drąsi ir energinga bendražygių ir nuotykių ieškotojų komanda. Kiekvienas gyvename savo gyvenimus ir dirbame įvairiausius darbus (inžinierija, medicina, marketingas, pedagogika ir pan.), tačiau mus vienyja meilė gamtai, aktyvus laisvalaikis, kelionės, ilgi pasivaikščiojimai ir ypač – renginių organizavimas.

Organizuojami žygiai ir renginiai:

Kuriame geras emocijas, juoką ir aštrius pojūčius, keliame iššūkius, ieškome ne visuomet patogių, laisvalaikio sprendimų ir naujų potyrių. Organizuojame įsimintinus ir nuotykių  kupinus renginius:

 • įvairaus sudėtingumo žygius pėsčiomis;
 • įvairaus sudėtingumo žygius baidarėmis;
 • komandos formavimo, užsakomuosius renginius;
 • renginius moksleiviams.

Tikri Žygiai pėsčiomis vyksta pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą – einame bet kokiu oru. Žygiai subalansuoti patyrusiems žygeiviams, tačiau tinkami kiekvienam, norinčiam išbandyti jėgas išgyvenant lauko sąlygomis. „Tikras“ Žygis – tai dviejų parų nuotykis miškuose, kuris iš dalyvių reikalauja ištvermės, sumanumo, darbo komandoje gebėjimų, šiek tiek disciplinos.

Žygiai pėsčiomis ir baidarėmis – „Jono upių labirintais“, „Laukinės Mindauginės“, vienos dienos žygiai pėsčiomis. Šie renginiai pritaikyti kiekvienam, mylinčiam aktyvų lasvalaikį gamtoje – visiškai nesvarbu, kiek tau metų, iš kur tu ir ką tu veiki.

Komandos formavimo renginiai –  tai skirtingų lygių ir trukmės originalios programos, skirtos ugdyti komandinius įgūdžiu, pasitikėjimą įvairaus dydžio komandose ir kurti naujas, nepamirštamas kolektyvo istorijas. Šie renginiai organizuojami po atviru dangumi arba įmonės / organizacijos numatytose erdvėse.