Einu, bet NEdirbu

Einu, bet nedirbu

Gegužės 1-ąją siūlome praleisti gamtoje, su draugais, augintiniais, šeima ir visais kitais judėjimo bei gero maisto entuziastais. Pavasariškai nusiteikę vaikštinėsime didžiausioje Neries kilpoje. Ten, kur puikiausi regioninio parko takai miškuose, bus paruošti 14 km bei 21 km ilgio maršrutai ir žinoma – sočios vaišės Jums. Nesvarbu kiek daug Jūsų bus, pažadame, kad mūsų firminio, lauke paruošto plovo ir arbatos užteks kiekvienam!

KADA?

  • Data: 2019 m. gegužės mėn. 1 d.
  • Registracija į Startą nuo 9:15 val.
  • Startas 10:00 val.

KIEK EITI?

Parengėme du maršrutus: 14 km ir 21 km. Registruojantis maršruto pasirinkti nereikia, apsispręsti galėsite ir pusiaukelėje. Maršrutas radialinis.

ŽYGIUOKITE, IRKLUOKITE IR LAIMĖKITE SKRYDŽIUS ORO BALIONU! Skrydis oro balionu

Fantastiška, nes savo rankytėmis ir kojytėmis galite nujudėti iki nuostabaus nuotykio. Susumuokite 132 kilometrus mūsų renginiuose ir kilkite į padanges Activus gyvenimas oro balionu! Dalyvauk Einu, bet NEdirbu žygyje ir gauk žaidimo viza.

PAMIRŠAU:

Per daug informacijos? Svarbiausią informaciją atsiųsime ir el. paštu likus kelioms dienoms iki žygio.

MAITINIMAS:

Įveikus maršrutą vaišinsime naminiu plovu ir arbata. Norime priminti, kad Mes Mylime Gamtą, tad kviečiame į žygį pasiimti daugkartinius indus ir puodelius. Su daugkartiniais puodeliais eilėje prie arbatos – pirmenybė.

AUGINTINIAI: galima

Registracija baigta. Bilietai renginio dieną parduodami NEbus.

Bilietai negražinami ir nekeičiami į kitų renginių ar pigesnius bilietus, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. VšĮ „Alfa renginiai“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

ATVYKIMO VIETA:

Bražuolės stovyklavietė.
Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti maršrutų atstumus iki 10 %, taip pat neženkliai keisti programą priklausomai nuo vietovės, oro sąlygų ir dalyvių poreikių renginio metu.

Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt