Jono upių labirintais │Tikras yris

„Jono upių labirintais“ │baidarių žygis

JONO UPIŲ LABIRINTAIS’18 – didysis Joninių baidarių žygis su „Alfa“ bendražygiais. Jeigu švęsti Jonines, tai švęsti stipriai! Jau trečius metus iš eilės, kviečiame jus į didžiausią baidarių stovyklą Lietuvoje.

Tai skirtingos trukmės ir sudėtingumo plaukimai baidarėmis, plaustais ar net SUP’ais kurie  vyks dieną ir naktį, trimis skirtingomis Dzūkijos upėmis. Tai didžiausias Joninių laužas, gražiausioje Lietuvos pievoje. Tai komandiniai žaidimai, protmūšis, tinklinio ir badmintono turnyrai, šaškių simultanas, filmų vakaras. Tai bendras maitinimas, pirtis, kubilai ir pasisėdėjimai prie laužo. Renginys draugiškas šeimoms, draugų kompanijoms, gyvūnams, gamtai ir aktyviam laisvalaikiui! Bus daug pozityvo, veiksmo ir dovanų. Renginys subalansuotas aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, tačiau tinkamas ir mėgstantiems patingėti.

 

Pasidalink Facebook

PROGRAMA:

 • Penktadienis: renkamės Kukiškių pievoje nuo 18 val. Atvykimas ir registracija iki 23:00 val. Pirtis, kubilas. Drąsiausi vidurnaktį išvyksta į nuotykį Spenglos upėje. Grįžimas į stovyklavietę iš naktinio plaukimo apie 5 – 6 val. ryto.
 • Penkatienis: Su bilietais JONUKAS renkasi penktadienį nuo 23:00 iki 23:45 Spenglos k. Žiūrėti žemėlapį žemiau.
 • Šeštadienis: Pusryčiai. Nuo 8 iki 12 valandos išvykimas į Zigmantiškių kaimą, kur pradėsite plaukimą Šalčios upe. Plaukimo trukmė 5 – 7 val. Grįžus jūsų vėl lauks pirtis, kubilai, tinklinio aikštė bei aktyvios pramogos. Taip pat vyks „Detektomaratonas“. Nuo 20 val. vakarienė, Joninių laužas. Nuo 22 val. vyks tamsos protmūšis. Taip pat vyks badmintono ir tinklinio turnyrai. Geriausius apdovanosime. 
 • Sekmadienis: Pusryčiai. Nuo 8 iki 11 val. išplaukiame iš stovyklavietės.  Plaukimo trukmė iki 6 val. Plaukimą baigsite apie 16 val., Pamerkiuose. Iš ten būsite parvežti atgal į stovyklavietę. Stovyklos uždarymas 18 val.

 

REGISTRACIJA (el. bilietas):

 • Registracija baigta.

MARŠRUTAI:

Visam savaitgaliui apsigyvensime toje pačioje stovyklavietėje – Kukiškių pievoje. Daiktų plukdytis kartu nereikės, plaukimų metu stovykla bus saugoma.

 • penktadienis (tik užsiregistravusiems registracijos metu) Spenglos kaimas – Kukiškių pieva (toliau Kukiškės);
 • šeštadienis (Šalčia & Merkys) Zigmantiškių kaimas – Kukiškės.
 • sekmadienis (Merkys) Kukiškės – Pamerkiai.

 MAITINIMAS*:

 • Šeštadienis – pusryčiai ir vakarienė;
 • Sekmadienis – pusryčiai.
*Būtina turėti savo valgymo indus ir įrankius. Pusryčiai subalansuoti ir vegetarams.

PRAMOGOS:

 • Naktinis „JONŲ“ plaukimas – skirtas drąsiausiems ir stipriausiems. Jeigu dar neteko plaukti Spenglos upe naktį – būtina pasinaudoti šia proga! Upė pilna staigmenų, o potyriai garantuos neišdildomus įspūdžius ir emocijas.
 • Pirtis, kubilas – visus poilsiaujančius daugiau nei vieną dieną, kviečiame į pirtį ir kubilą, pramoga bus prieinama visą parą!
 • Laisvalaikio zona – pirtis ir kubilas, bendras laužas, tinklinio aikštelė, BBQ zona (bendros malkos, saugumo sumetimais šašlykines palapinių miestelyje kūrenti bus draudžiama), erdvė skirta poilsiui, neapstatyta palapinėmis.
 • Aktyvios pramogos –  bus rengiami badmintono ir tinklinio turnyrai, komandiniai ir individualūs žaidimai.
 • Detektomaratonas – edukacinė programa gamtoje su žmogumi, kuris save vadina „miške nebuvusiu“. Subalansuota šeimoms su vaikais, komandoms, bet galima ir individualiai. Komanda – iki 7 asmenų.
 • Protmūšis – vėlų šeštadienio vakarą vyks interaktyvus, unikalus tamsos protmūšis „iPieva“. Jo metu galėsite susigrumti tiek komandomis, tiek individualiai.

Prisijungimas prie interaktyvaus protmūšio čia:

www.AlfaProtas.lt

image
image
image
image
image
image

Facebbok renginys

ATVYKIMO VIETA:

Su bilietais TIKRAS JONAS ir JONŲ šeima: 


551097, 6021113 (LKS)
54.324476, 24.785486 (WGS)
54° 19′ 28.11″, 24° 47′ 7.75″ (WGS)

 Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt

Andrius Strazdas
Andrius Strazdas
renginių koordinatorius

T: 8 695 07434
E: doc.strazdas@gmail.com