Merkiantis žygis

Kovo11_2019_Cover_WebKovo 9 dieną žygiuosime Merkinės apylinkėse! Prisijunkite pramankštinti kūnus, mintis ir bendravimo įgūdžius. Koks bus oras? O koks skirtumas? Tie, kuriems svarbiau miško draugija ir gera ėjimo įtaka, į orų prognozę nežiūri, o po žygio grįžta sulaužę dar vieną stereotipą. Jeigu kam dieną pagadins oras, ją pataisys mūsų šilta kakava bei pietūs ant ež. Glyno kranto. Vaišinsim! :)

KADA?

  • Data: 2019 m. kovo mėn. 9 d.
  • Registracija nuo 10:00 val.
  • Startas 10:45 val.

KIEK?

Parengėme du maršrutus: 17 km ir 24 km. Registruojantis maršruto pasirinkti nereikia, apsispręsti galėsite ir pusiaukelėje. Maršrutas radialinis.

ŽYGIUOKITE, IRKLUOKITE IR LAIMĖKITE SKRYDŽIUS ORO BALIONU! Skrydis oro balionu

Fantastiška, nes savo rankytėmis ir kojytėmis galite nujudėti iki nuostabaus nuotykio. Susumuokite 132 kilometrus mūsų renginiuose ir kilkite į padanges Activus gyvenimas oro balionu! Dalyvauk Merkiantis žygis ir gauk žaidimo pasą jau su pirmaja 24km arba 17km viza.

PAMIRŠAU:

Per daug informacijos? Svarbiausią informaciją atsiųsime ir el. paštu likus kelioms dienoms iki žygio.

MAITINIMAS:

Vaišinsime pietumis ir kakava. Norime priminti, kad Mes Mylime Gamtą, tad kviečiame į žygį pasiimti daugkartinius puodelius. Su daugkartiniais puodeliais eilėje prie kakavos – pirmenybė. Taip pat turėkite šaukštą (ar šaukštelį) košei.

AUGINTINIAI: galima

REGISTRACIJA BAIGTA.

Bilieto kaina – 7 €

ATVYKIMO VIETA: Merkinės piliakalnis

Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti maršrutų atstumus iki 10 %, taip pat neženkliai keisti programą priklausomai nuo vietovės, oro sąlygų ir dalyvių poreikių renginio metu.

Taip pat kviečiame į Jonines!


Jonines_2019_web


Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt