Naudingiausios mokymų temos

Pačios populiariausios ir naudingiausios mokymų temos

Pačios populiariausios ir naudingiausios mokymų temos

Žygių metu stengiamės akcentuoti ne tik nueitų kilometrų skaičių, bet ir dalyviams suteiktas žinias. Renginiuose dalyvius mokome įkurti ugnį, išgauti geriamą vandenį, susiorientuoti bei naviguoti įvairiose vietovėse, įveikti vandens kliūtis, esant reikalui – suteikti pirmąją pagalbą, bei nakčiai įsirengti nakvynės vietą. Atsižvelgiant į dalyvių patirtį vedame psichologinius užsiėmimus išlikimo temomis. Žygeiviai „baigę“ rudens, žiemos ir pavasario žygių ciklą, geba individualiai išgyventi laukinėmis sąlygomis.

Šiek tiek plačiau papasakosime apie Alfa Renginių vedamus mokymus, ką nagrinėja kiekviena tema, kokios naujos informacijos galite tikėtis pasisemti.

  • Topografija. Kas gi tai? Tai geodezijos šaka, naudojama Žemės paviršiaus matavimui. Topografinis planas – tai pakankamai stambaus mastelio žemėlapis. Supažindiname žygeivius su žemėlapiu, jo savybėmis, žymėjimu ir kaip teisingai juo naudotis būnant gamtoje.
  • Karo medicina (TCCC). TCCC arba kitaip TC3 (angl. Tactical Combat Casualty Care) yra itin svarbus medicinos kursas, kurį privalo praeiti visi JAV kariai, o NATO šalyse, įvairių valstybių kariuomenės sėkmingai naudoja standartizuotą šių mokymų variantą. Kursų metu mokoma atpažinti potencialiai gyvybei gręsiančius pavojus ir juos kuo skubiau eliminuoti.
  • Ugnies įkūrimas. Vienas svarbiausių išgyvenimo gamtoje žingsnių – mokėti užkurti ugnį įvairiomis oro sąlygomis, skirtingose vietose. Sužinosite, kaip taisyklingai paruošti laužą ir jį kuo optimaliau užkurti.
  • Stovyklavietės įrengimas. Žygiuojant gamtoje, išmokite pasirinkti tinkamą laiką padaryti pertrauką ir pasirinkti geriausią vietą stovyklavietei įkurti. Nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį? Štai į šiuos klausimus padėsime atsakyti stovyklavietės įrengimo mokymuose.
  • Maisto ir vandens paruošimas išgyvenimo situacijose. Kaip rasti geriamo vandens šaltinį ir užtikrinti, jog vanduo išties tinkamas vartojimui? Kaip pasiruošti maistą bei užkandžius prieš žygį bei gaminti paties žygio metu.
  • Išlikimo psichologija. Atsidūrus sudėtingoje išgyvenimo situacijoje gamtoje, itin svarbus Jūsų psichologinis pasiruošimas ir galimybė blaiviai mąstyti bei orientuotis ir priimti tinkamus sprendimus. Siekiame paruošti Jus ekstra atvejams, kuriuose šaltas protas būtinas.
  • „Bushcraft“. Sunku išversti šį žodį į lietuvių kalbą, nes „Bushcraft“ apima labai platų spektrą žinių. Trumpai apibūdinant – tai išgyvenimo gamtoje menas, pritaikomas pagal Jūsų kelionės, stovyklavimo tipą. Ugnies įžiebimas, vaiztažolių rinkimas, įvairių įrankių gamyba iš gamtoje randamų medžiagų, virvių pynimas, pastogės statyba ar net meniniai amatai, tokie, kaip drožimas medienoje. Itin platus, įvairiaspalvis mokymų kursas, kurį vienu sykiu sunku aprėpti.

Visus, besidominčius išgyvenimu gamtoje, žygiais, kviečiame sudalyvauti Alfa Renginių organizuojamuose įvykiuose. Pasikraukite teigiamų emocijų, patobulinkite savo žinias, susipažinkite su bendraminčiais. Mokymai vykdomi tiek renginių metu, tiek organizuojami pagal individualų užsakymą. Visi mokymai vyksta tik gamtoje – nesvarbu, tai teorinė ar praktinė dalis.

Norite įsigyti bilietus į žygius ar renginius? Renginiu bilietai.