„neišmanus“ žygis

„neišmanus“ žygis

Vienos dienos pėsčiųjų žygis vasariškoje Dzūkijoje. Pagrindinė žygio idėja – iššūkis – diena be išmaniojo, be skambučių, žinučių, šviežiausių naujienų, el. laiškų, be nuotraukų, be selfie, be visų „live“, be wiffi, 3 ir 4 G.

Kviečiame skirti dieną, ėjimui, miškui, keliams, gyvam bendravimui su draugais ir nepažįstamais, žaidimams, kitokiems potyriams. Žygio metu išbandysime „kitokius“ ėjimo būdus, tebūnie tai maža paslaptis, kurią sužinos tik žygio dalyviai. Parinkome ypač vaizdingą maršrutą miškingomis vietovėmis ir ežerų pakrantėmis. Darysime sustojimus poilsiui ir maudynėms, ežerų pakrantės nusėtos puikiomis brastomis. Po žygio kviesime visus vaišintis arbata ir kartu vakarieniauti prie laužo. Tiesa, nepamirškite ir savo keturkojų draugų 😉

KADA?

2018-06-09 (šeštadienį) nuo 11 val.

KUR?

Startas ir finišas Dzūkijoje, Spartuose.

MARŠRUTAS:

Maršruto ilgis apie 20 km. (apie 2 km iš jų asfaltuotu keliu). Minsime takus miškuose ir palei Sparto, Šlavanto, Liūnelio, Šlavantėlio, Giluišio, Balsio ežerus.

Šią vasarą taip pat kviečiame:

„Jono upių labirintais“ │baidarių žygis

JONO UPIŲ LABIRINTAIS’18 – didysis Joninių baidarių žygis su „Alfa“ bendražygiais. Jeigu švęsti Jonines, tai švęsti stipriai! Jau trečius metus iš eilės, kviečiame jus į didžiausią baidarių stovyklą Lietuvoje.

Tai skirtingos trukmės ir sudėtingumo plaukimai baidarėmis, kurie vyks dieną ir naktį, trimis skirtingomis Dzūkijos upėmis. Tai didžiausias Joninių laužas, gražiausioje Lietuvos pievoje. Tai komandiniai žaidimai, protmūšis, tinklinio ir badmintono turnyrai, šaškių simultanas, filmų vakarai. Tai bendras maitinimas, pirtys, kubilai ir pasisėdėjimai prie laužo. Renginys draugiškas šeimoms, draugų kompanijoms, gyvūnams, gamtai ir aktyviam laisvalaikiui!


image
image
image
image
image
image

REGISTRACIJA Į RENGINIUS:

  • Troškulio bilietas – organizacinės išlaidos, arbata ar kava žygio metu;
  • Alkio bilietas – Troškulio bilietas + bendras dešrelių vakarėlis įveikus maršrutą. Kitaip tariant PIKNIKAS. Bus daug malkų, mėsos ir garnyro, o svarbiausiai geros nuotaikos.
  • Jono upių labirintais – bilietas į Joninių savaitgalio plaukimą baidarėmis. Plačiau.

ATVYKIMO VIETA: 


į NEišmanų žygį

Vykstantiems autobusu: https://www.autobusubilietai.lt/

Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti maršrutų atstumus iki 15 %, taip pat neženkliai keisti programą priklausomai nuo oro sąlygų ir dalyvių poreikių renginio metu.

 

Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt

Andrius Strazdas
Andrius Strazdas
renginių koordinatorius

T: 8 695 07434
E: doc.strazdas@gmail.com


 

Gegužės 19 dieną apvažiavome Šlavantų apylinkes. Lankėme ne tik maršruto, bet ir apylinkines teritorijas. Graži gamta, kaimiška ramybė.

image
image
image
image