Pavasario žygis 24+ / balandis

delfiVienos paros žygiams išrinkome gražiausius Lietuvos miškus ir vietoves, sudarėme optimalaus ilgio maršrutus ir paruošėme unikalią programą tam, kad Jūsų savaitgaliai būtų įdomūs ir įsimintini. Programa subalansuota kiekvienam žygeiviui, kuris nori naujų potyrių, be amžiaus ar fizinio pasiruošimo apribojimų. Apie mūsų žygius taip pat skaitykite Delfi.lt

 

Dėl COVID-19 žygis perkeliamas į Gegužės mėn. 15 – 17 dienas. Plačiau.


image
image
image

Neturite inventoriaus?

Mes galime padėti. Pirkdamas bilietus rezervuok: miegmaišius, kilimėlius, kuprines ir palapines!

image
image
image
image

 


Žygis 24+, kurį organizuojame mes:

  • Tai nuotykis, į kurį gali leistis kiekvienas. Abejoji savo pasiruošimo lygiu? Manai, kad neturi tinkamų / reikalingų daiktų? Kreipkis į mus su visais iškilusiais klausimais, atsakysime į juos, pakonsultuosime, įtikinsime, kad TU taip pat GALI leistis į nuotykius!
  • Tai para išlikimo lauko sąlygomis bet kokiu oru! Nakvynė po atviru dangumi, maisto gamyba lauko sąlygomis, nueiti ar nuklampoti purvu kilometrai. 
  • Tai išbandymas kūnui ir protui. Gebėjimas būti po vieną ir komandoje, padėti kitam, pavargti ir ilsėtis tuo pačiu metu, būti kantriu, nueiti iki 20 km per dieną,  bet kokiomis sąlygomis.
  • Tai naujų įgūdžių formavimas.
  • Tai iššūkis, kurį galite mesti sau. Kartais sunkiau, kartais lengviau, tačiau visuomet fantastiškai įdomu, abejingų nelieka. Grįžtame pavargę ir murzini, kvepiantys dūmais, tačiau su nauja patirtimi ir pasididžiavimo savimi jausmu.
  • Tai netikėtumai. Viena yra pasiklysti miškuose iš tikrųjų, šiek tiek kita, kai tai imituojame. Kiekvienam žygiui dėliojame maršrutus, žemėlapius, ruošiame užduotis, visuomet paliekame netikėtumo faktorių. Juk niekada negali žinoti, kas nutiks miškuose!