Pėsčios Kalėdos Raudondvaryje

Data
Data:
2016 gruodžio 26
Vietovė
Vietovė:
Raudondvaris
Atvykimo vieta
Atvykimo vieta:
Vyturių g. 2, Raudondvario k.
Augininiai žygyje
Augintiniai žygyje:
Taip, galima.
Maksimalus dalyvių skaičius
Maksimalus dalyvių skaičius:
50
Pėsčios Kalėdos Raudondvaryje
Pėsčios Kalėdos Raudondvaryje

Gruodžio 26 d. kviesime pakilti nuo šventinių stalų, pabėgti iš miestų ir antrą šv. Kalėdų dieną praleisti visiškai šalia Kauno – Raudondvario apylinkėse. Tai bus lengvas šventinis pasivaikščiojimas, skirtas tiek patyrusiems žygeiviams, tiek šeimoms su mažais vaikais ar mažiau patyrusiems vaikščiotojams. Laukiami visi!

PROGRAMA:

  • 10:00 – registracijos pradžia Raudondvario pradinėje mokykloje (adresu: Vyturių g., Raudondvaris, Kauno raj.).
  • 11:00 – žygio startas.
  • 17:00 – žygio finišas.

MARŠRUTAS:

Žygio pirmieji metrai drieksis miesteliu, tačiau visai netrukus leisimės skardžiu Nevėžio pakrantės link. Vaizdingais, žiemiškais takais, laukais, pakrantėmis, keliukais ir bekelėmis eisime į Biliūnų kaime įsikūrusį tradicinių amatų centrą, praeisime senojo tilto per Nevėžį griuvėsius.

20161204_163423Biliūnų kaime esantis amatų centras – žygio pusiaukelėje. Ten ekskursiją ves jo įkūrėjas ir savininkas. Amatų centre ne tik susipažinsime su lauko ir vidaus ekspozicijomis, bet ir vaišinsimės arbata, šildysimės prie laužo.

Maršrutas atgal planuojamas laukais, kalvomis, keliais. Kirsime siaurą upelį, eisime pėsčiųjų taku, vedančiu pro Bernatonių piliakalnį. Galima trumpa atkarpa tuo pačiu taku kaip ir į priekį. Maršrutas ir jo eiliškumas, priklausomai nuo oro sąlygų ir to, kokia „minkšta“ bus žemė, gali keistis. Bendras žygio atstumas – 15-20 km.

DĖMESIO: jeigu leis oro sąlygos, primygtinai siūlome būti pasiruošus žiemos pramogoms. Nevėžio šlaitai – tai smagūs kalniukai nusileidimams.

Pasidalink Facebook

REGISTRACIJA:

ATVYKIMO VIETA: 

Adresas: Vyturių g. 2, Raudondvario k. 54124

#pazintinisturizmas. Kas tai?

Tai žygių ciklo „Ekspedicija“ 10-asis žygis Aukštaitijoje. Žygių ciklas „Ekspedicija“ organizuojamas jau trečius metus bendradarbiaujant su daugeliu Lietuvos regioninių ir nacionalinių parkų. Šio ciklo metu suorganizuota daugiau nei 30-imt pažintinio turizmo renginių visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse.