Žygis „proto išeiginė“

Žygis Proto Išeiginė

Išvesk protą pasivaikščioti! Po dviejų metų grįžtame į Babtų apylinkes (Kauno raj.), organizuodami dar vieną, smagų kaip visada,  pėščiųjų žygį – „proto išeiginę“. Tegu visą dieną dirba kojos, o ne galva. Su gydytoju pasitarti nebūtina. Žygis tiems, kurie nori aktyviai ir sveikai pailsėti, atsipalaiduoti, pamiršti darbus, buitį, rutiną. Tiems, kurie mėgsta gerą kompaniją, žaidimus ir pozityviai nusiteikusius bendražygius. Tiems, kurie vertina mišką, vandenį, pasibraidymą pelkėmis ir tą tobulą nuovargį, be didesnio tikslo nuėjus ~ 16 km.

Privalumai: kelionė Kaunas – Krivėnų tvenkinys (atstumas ~ 30 km), nuosavu automobiliu, užtruks vos 25 min., žygio vietovės vaizdingos ir įdomios keliautojui – netoli Babtų m. esantis Krivėnų tvenkinys, miškingos vietovės, pelkynai.

 

Pasidalink Facebook

KADA?

Data: 2018 m. rugpjūčio mėn. 11 d.

Registracija nuo 10 val.

Startas 10:45 val.

KUR?

Krivėnų tvenkinys (prie Babtų m.). Vieta pažymėta žemėlapyje.

MARŠRUTAS:

Maršruto ilgis ~ 16 km. Tikslų maršrutą atsiųsime dalyvaujantiems el. paštu rugpjūčio 8 d.


REGISTRACIJA (el. bileitas):

Dalyviai, mokėdami dalyvio mokestį, patvirtina, kad susipažino ir sutinka su renginio taisyklėmis.
Bilietai negražinami ir nekeičiami į kitų renginių ar pigesnius bilietus, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. VšĮ „Alfa renginiai“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

ATVYKIMO VIETA: 

484076, 6109798 (LKS)
55.123614, 23.750339 (WGS)
55° 7′ 25.01″, 23° 45′ 1.22″ (WGS)
Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti maršrutų atstumus iki 20 %, taip pat neženkliai keisti programą priklausomai nuo vietovės, oro sąlygų ir dalyvių poreikių renginio metu.

Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt