Tikras pavasario žygis │ gegužė 2024

2023-05-10

21:00

Varėna

Renginys
baigėsi

Papildomų paslaugų užsakymas

Tikras pavasario žygis │ gegužė 2024

Informacija

2023-05-10

21:00

Varėna

Rodyti žemėlapį

Renginys
baigėsi

Po žiemos žygių bei išgyvenimo stovyklos kviečiame į dviejų parų pavasario žygį Varėnos apylinkėse. Renginį pradėsime penktadienio vakarą, o baigsime sekmadienį. Žygiuosime prie Varėnos esančiuose miškuose.

 

Žygio metu Jūsų laukia:

  • 40 valandos gamtoje, miškų apsuptyje;
  • Nauji žygio maršrutai;
  • Sausas maisto davinys*;
  • Visas reikalingas inventorius*;
  • Ant laužo ruoštas maistas: vakarienė ir pusryčiai**;
  • Komandinės užduotys ir žaidimai;
  • Topografijos mokymai;
  • Bendras savaitgalio maršrutas iki 45 (5+25+15) km;
  • Savaitgalio metu Jumis rūpinsis ir Jus mokys patyrusi instruktorių komanda.

Žygis:

Žygis vyksta nedidelėmis grupelėmis, todėl lengva žygiuoti savo  tempu. Žygio metu grupė ne tik pati gali pasirinkti maršrutą iki nakvynės vietos, bet ir atlieka įvairias komandines užduotis. Žygiuojant vyksta reguliarūs sustojimai, skirti pailsėti, užkąsti, peržiūrėti maršrutą ar kt.

Topografija:

Prieš žygį visi dalyviai supažindinami su vietove, jos žemėlapiu bei topografijos pagrindais. Žygio metu visus norinčius mokome topografijos skirtingais sudėtingumo lygiais, tad mokymai bus naudingi naujokams ir įdomūs jau patyrusiems žygeiviams. Viso žygio metu dirbame su žemėlapiais, kompasais bei modernia elektronine navigacine įranga.

Kita:

Tikslią savaitgalio programą su tiksliu žygio pradžios tašku atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams el. paštu likus savaitei iki žygio pradžios.

*Rezervuoti registracijos metu;

**Būtina turėti savo valgymo indus ir įrankius. Maitinimas nėra subalansuotas vegetarams.

BILIETŲ PIRKIMAS:

Vienas bilietas – skirtas vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami į kitų renginių ar pigesnius bilietus, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. VšĮ „Alfa renginiai“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą. Jei bilietą perkate iš kito asmens VšĮ „Alfa renginiai“ neprisiima atsakomybės, kad bilietas tikras ar nebuvo parduotas kelis kartus.

Visi mūsų žygiai: https://www.facebook.com/alfarenginiai/events/

Renginio vieta

Varėna