TIKRAS rudens žygis’17

Tikras rudens žygis

IDĖJA. ŽYGIUOJAME AR EINAME?

Jau eilę metų organizuojame pažintinio turizmo renginius: žygius pėsčiomis, baidarėmis, keliones į kalnus. „Alfa renginiai“ nuotykiai prasidėjo labai sėkmingame žiemos žygyje, kuris įkvėpė organizuoti panašaus pobūdžio renginius ne tik savų žmonių kompanijai, tačiau ir kitiems aktyvaus laisvalaikio entuziastams. Pastebime, kad paskutiniu metu „žygiu“ labai dažnai vadinamas komfortiškas, eilinis pusdienio ar dienos pasivaikščiojimas už solidžią pinigų sumą, ir jų pasiūla sparčiai didėja. Žinoma – kiekvienas renkasi savo.

Nuotykių ieškotojus į išlikimo žygį kvietėme ir šį sausį. Praėjo daugiau negu pusė metų, tačiau prisiminus, nugara vis dar nueina malonūs šiurpuliai.

Tamsų, snieguotą penktadienio vakarą į dviejų naktų ir dienų iššūkį Labanoro miškuose drąsiai išėjo gausus būrys žygeivių, išsiilgusių TIKRO ŽYGIO, tikrų lauko išgyvenimo sąlygų. Sunku trumpai aprašyti tokį įspūdžiais ir emocijomis pripildytą savaitgalį, norėjosi sudėti viską į keleto lapų dienoraštį.

Pasakiškai žiemiškais miškais ir ežerų ledu nubridome beveik 50 km. Per dvi paras pilnai apsigyvenome ir išsikraustėme iš dviejų miško stovyklaviečių. Trispalvę simbolizuojančios, trys kovingai nusiteikusios komandos, nepabūgo sniego, ledo ir puikiai įveikė visus „alfa“ iššūkius, atliko komandines užduotis, gelbėjo sužeistuosius, kūreno skirtingų tipų laužus, imitavo kėlimąsi per upę. Juoko, geros nuotaikos, azarto, sniego gniūžčių ir išgirstų „kaip gražu“ nė nesuskaičiuosi… Visiškai išvargę, kvepiantys laužais ir visiškai dėl to laimingi išsiskirstėme kas sau. Džiaugiamės, kad turime tokių, kuriems su mumis visuomet pakeliui, tokių, dėl kurių verta pasistengti. :)

Norime dar kartą priminti tikrąją laukinę žodžio „ŽYGIS“ prigimtį, kviečiame jėgas išbandyti, mūsų tradicija tapusiame, pėsčiųjų ŽYGYJE iš didžiosios.

Eilę metų tokio pobūdžio žygius rengiame žiemą, tačiau ne visi išdrįsta save išmėginti šaltuoju metų sezonu, todėl šiemet startuojame su analogišku projektu „TIKRAS rudens Žygis“ Dzūkijoje. Spalio pabaiga – puikus laikas pažinti rudenišką mišką, naktines šalnas, maistą, kurį teikia gamta ir lauko išgyvenimo sąlygas šiek tiek lengvesnėje formoje – ne žiemą, o rudenį. Į šią intrigą leisimės spalio mėnesio 20 – 22 d.

Pasidalink Facebook

INFORMACIJA:

„TIKRAS rudens žygis“ Dzūkijoje – tai intriga, kuri pareikalaus jūsų sumanumo, ištvermės, komandiškumo, budrumo ir daug geros nuotaikos. Įdomu, kas tai?

Atsakome Jums:

  • 36 valandos be jokių civilizuotų patogumų;
  • Nakvynės lauko sąlygomis;
  • Pasiryžę sudalyvauti – dviejų parų ekipuotę nešis ant savo pečių;
  • Tik „taktiniai“ sustojimai, be „atgaivos“ ir reklaminių punktų;
  • Išlikimo* ekstremaliose situacijose pagrindai;
  • Komandinės užduotys.

Startuojame spalio 20 d. 20 val. Planuojama žygio pabaiga iki spalio 22 d. 17 val.

Viso savaitgalio metu Jus lydės ir instruktuos patyrusi komanda. Mums tai nėra darbas, tai gyvenimo būdas. Stengiamės ir stengsimės, kad laiką kartu praleistumėte kuo įdomiau, o namo grįžtumėte su papildytu įspūdžių ir žinių bagažu.

PROGRAMA:

Pagrindinę ir būtiniausią informaciją išsiųsime el. paštu TIK užsiregistravusiems dalyviams. Žygio metu vakarus ir dalį laiko dienos skirsime įvairiai veiklai, susijusiai su išlikimu*, kuri privers šiek tiek peržengti komforto ribas. Per dieną planuojama nueiti ne daugiau nei 16 kilometrų.

*Norime pabrėžti, kad tai nėra „onsite“ tipo išlikimo mokymai, kurių pasirinkimas pakankamai platus.

Renginys facebook’e:

Facebbok renginys

KAINODARA:

Žygio maršrutų rengimas, instruktažai ir pratybos, bendras inventorius, maitinimas*, Paysera komisinis mokestis.

*šeštadienį pusryčiai, vakarienė; sekmadienį pusryčiai.

Registracija per „Paysera“ sistemą:

Pirkdami bilietą sutinkate su renginio taisyklėmis.


ATVYKIMO VIETA:

Tujų g. 10, Spartų k., Šlavantų sen., Lazdijų raj., Lietuva.

KIEKVIENAS DALYVIS PRIVALO TURĖTI:

Miegmaišis, turistinis kilimėlis.

REKOMENDACIJOS aprangai ir inventoriui:

 docs_suite_transparent_small

Kiti tokio pobūdžio žygiai vyks:
  • Sausio mėn. 12 – 14 dienomos – TIKRAS žiemos Žygis Varniuose‘18
  • Vasario mėn. 16 – 18 dienomis – TIKRAS žiemos Žygis Labanore‘18

Turite klausimų? Susisiekite.

Andrius Strazdas
Andrius Strazdas
renginių koordinatorius

T: 8 695 07434
E: doc.strazdas@gmail.com

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt