TIKRAS rudens žygis’18

Tikras žygis'18

IDĖJA. ŽYGIUOJAME AR EINAME?

Jau eilę metų organizuojame pažintinio turizmo renginius: žygius pėsčiomis, baidarėmis, keliones į kalnus. Organizacijos veiklą prasidėjome labai sėkmingame žiemos žygyje, kuris įkvėpė organizuoti panašaus pobūdžio renginius ne tik savų žmonių kompanijai, tačiau ir kitiems aktyvaus laisvalaikio entuziastams. Pastebime, kad paskutiniu metu „žygiu“ labai dažnai vadinamas komfortiškas, eilinis pusdienio ar dienos pasivaikščiojimas už solidžią pinigų sumą, ir jų pasiūla sparčiai didėja. Žinoma – kiekvienas renkasi savo. Norime dar kartą priminti tikrąją laukinę žodžio „žygis“ prigimtį, kviečiame jėgas išbandyti, mūsų tradicija tapusiame, pėsčiųjų žygyje.

Pasidalink Facebook

Organizuojame dar vieną dviejų parų nuotykį! Šį kartą braidysime Kazlų Rūdos miškuose – tai trečias pagal plotą Lietuvos miškų masyvas šalies pietvakariuose. Visas paslaptis ir maršrutus išduosime tik užsiregistravusiems dalyviams. Žygį pradėsime kitaip negu įprasta – traukiniu iškeliausime Kazlų Rūdos link (iš Kauno). Ypač svarbu atvykti laiku, sena tiesa – traukinys nelaukia.

p.s. traukinio bilietai yra vardiniai, tad pirkdami bilietą teisingai nurodykite savo Vardą ir Pavardę.

KADA TRAUKINYS?

Registracija Kauno geležinkelio stotyje nuo 19:00 val.

Traukinys išvyksta 19 val. 40 min., tad stotyje turėtumėte atsidurti iki 19:30 val., kad spėtumėte užsiregistruoti ir pasiimti bilietus.


Tikras Žygis – tai:

 • 36 valandos be jokių civilizuotų patogumų;
 • Stovyklavietės ranga ir nakvynės lauko sąlygomis;
 • Pasiryžę sudalyvauti – dviejų parų ekipuotę nešis ant savo pečių;
 • Tik „taktiniai“ sustojimai, be reklaminių punktų;
 • Orientavimosi pagrindai;
 • Komandinės užduotys.

Viso savaitgalio metu Jus lydės patyrusi instruktorių komanda. Mums tai nėra darbas, tai gyvenimo būdas. Stengsimės, kad laiką kartu praleistumėte kuo įdomiau, o namo grįžtumėte su papildytu įspūdžių ir žinių bagažu. Žygis vyks bet kokiomis oro sąlygomis, nebus atšaukiamas ar nukeliamas.


PROGRAMA:

Diena 1 – Spalio 19 d. (penktadienis):

 1. Registracija Kauno geležinkelio stotyje – nuo 19 val.
 2. Laipinamės į traukinį vykstantį Kazlų Rūdos link – 19:40 val.
 3. Išsilaipiname numatytoje teritorijoje – 20:10 val.
 4. Skirstomės į komandas – 20:30 val.
 5. Judame į nakvynės vietą* (alfa1, bravo1, charlie1, delta1). Numatytas maršrutas iki 4 km.;
 6. Atvykimas į nakvynės vietą – iki 22:00 val.
 7. Stovyklavietės ranga, rutina – iki 00:00 val.
 8. Poilsis.

* nakvynė numatyta miške. Jokio vandens papildymo, bendro maisto ar kitokio support’o. Miške taip pat negalima kurti laužų, tad penktadienio kulinarinius gebėjimus demonstruosime gamindami ant primusų. Reljefas lygus, patogus nakvynei. Daug medžių, tad patogu išsitempti palapinsiaustes ar tentus.

Pagrindinę ir būtiniausią informaciją, kartu su Diena 2 ir Diena 3 programa išsiųsime el. paštu užsiregistravusiems dalyviams spalio 17 d. vakare. Žygio metu vakarus ir dalį laiko dienos skirsime įvairiai veiklai, susijusiai stovyklavimu gamtoje, kuri privers šiek tiek peržengti komforto ribas. Per dieną planuojama nueiti ne daugiau nei 16 kilometrų. Kitą laiko dalį akcentuosime numatytoms veikloms.

Žygio planą galite rasti čia – žygio viešame aplanke.


MAITINIMAS:

Numatyti trys bendri maitinimai: t.y. šeštadienį pusryčiai ir vakarienė, bei sekmadienį pusryčiai. Geriamo vandens papildymas šeštadienį pietų metu ir vakare.


BILIETO VERTĖ:


Elektroninis bilietas:

Dalyviai, mokėdami dalyvio mokestį, patvirtina, kad susipažino ir sutinka su renginio taisyklėmis.
Bilietai negražinami ir nekeičiami į kitų renginių ar pigesnius bilietus, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. VšĮ „Alfa renginiai“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

STARTAS / FINIŠAS:

Vieta: Kauno geležinkelio stotis.

LOKACIJA:

Vieta: Kazlų Rūdos miškų masyvas.

KIEKVIENAS DALYVIS PRIVALO TURĖTI:

Miegmaišis, turistinis kilimėlis, palapinė. Norintys gali miegoti po palapinsiauste ar savo įsirengtoje pastogėje.

Detalią rekomendaciją aprangai ir inventoriui galite rasti čia – žygio viešame aplanke.


Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt