Kelionė į Triglav’o kalną (SI)

kelionė per Vidurio Europą
Kelionė per Vidurio Europą į Triglav’o kalną (SI).

BENDRA INFORMACIJA:

  • Grupės dydis: 16 asm.
  • Kelionės data: balandžio 18 – 29 d.
  • Kelionės trukmė: 11 parų
  • Transportas: mikroautobusai
  • Vairuotojai: vairuosime pasikeisdami

PROGRAMA:

Kviečiame į kelionę, subalansuotą mėgstantiems nuotykius, geras kompanijas ir laužus, nebijantiems išklysti iš kelio ir tiems, kuriems nakvynė palapinėje yra geriau negu viešbutyje, tiems, kuriems 3 km aukščio kalnas, stūgsantis kažkur tolimame krašte, tėra dar vienas dėmesio vertas iššūkis. Leisimės į didelį, 11 dienų nuotykį, keliaudami po Vidurio Europą.
Sudėliojome itin turiningą pažintinį ir ypatingais vaizdais turtingą maršrutą, kuris driekiasi net šešiose šalyse. Per šį laiką lankysimės nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose (Čekijoje, Austrijoje, Slovėnijoje ir Slovakijoje), Postoinos urvyne Slovėnijoje. Nors kelionė orientuojama daugiau į gamtos objektus, tačiau lankysimės ir istoriniuose miestuose: Vienoje, Liublianoje, Budapešte, Krokuvoje. Pagrindiniai šios kelionės tikslai yra įkopti net į dvi viršūnes skirtingose šalyse. Didysis šios kelionės iššūkis – Triglavo kalnas* (2864 m) Slovėnijoje ir kiek mažesnis – Dumbier (2043 m) Žemuosiuose Slovakijos Tatruose.

MARŠRUTAS:

Lietuva – Lenkija – Čekija – Austrija – Slovėnija – Vengrija – Slovakija – Lenkija – Lietuva

NAKVYNĖS:

Įvairiai. Nakvosime palapinėse (kempinguose ir stovyklavietėse), kempingų nameliuose ir vadinamose „chatose“. Detalus nakvynių sąrašas bus paskelbtas vėliau.

INVENTORIUS:

Apie reikalingą inventorių informuosime visus užsiregistravusius. Jei turite klausimų, kreipkitės.

Pasidalink Facebook

KELIONĖS TIKSLAS:

Triglav’o kalnas esantis Slovėnijoje.

REGISTRACIJA į kelionę:

Į kainą įskaičiuota: transportas ir kuras, nakvynės kempinguose, vakarienės, kelionės draudimas ir kitos bendros organizacinės išlaidos.

*Triglav viršūnė pasiekiama tik su spec. įranga, tad norintys įkopti į pačią viršūnę turi turėti ar įsigyti (išsinuomoti spec. įrangą) ir / ar samdyti gidą vietoje. Šį klausimą aptarsime susitikimo prieš kelionę metu.

Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt

Andrius Strazdas
Andrius Strazdas
renginių koordinatorius

T: 8 695 07434
E: doc.strazdas@gmail.com

RENGINYS FACEBOOK’e:

Facebbok renginys