Vyko aštuntasis Velomaratonas

KET_11Aštuntasis Velomaratonas suvienijo beveik 10 tūkstančių dalyvių! Lietus neišgąsdino nei didelių, nei mažų, o kaip tik visus suartino glaustis po vienu skėčiu. Besišypsantys dviratinkai ne tik startavo maratono trasose, bet ir išbandė savo jėgas „KET ekspertų“ parengtose užduotyse.

Dviračių entuziastai turėjo išskirtinę galimybę išbandyti du Velopolicijos dviračius. Jais saugaus eismo mokėsi „Velomiestelio” svečiai, prižiūrimi „KET ekspertų” instruktorių. Žaismingų konkursų metu jų dalyviai turėjo nustatyti, ar dviratis yra techniškai tvarkingas, kad galėtų važiuoti į gatvę, įveikti slalomo trasą, atsakyti į saugaus eismo klausimus.

Užduotyje „Pajusk balansą“ varžėsi įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo dalyviai, kurių rezultatų vidurkis buvo 2,5 sek. Tačiau absoliutaus lyderio Rimanto Augustinavičiaus rezultatas buvo net 14,78 sekundės! Kiek laiko gali tu išstovėti su policijos dviračiu neliesdamas žemės kojomis?

Rungtyje „Saugus dviratis” reikėjo pademonstruoti ne tik savo KET žinias, bet ir pastabumą. Mūsų paslėptus dviračio neatitikimus surasti sekėsi ne kiekvienam, tačiau neįveikę užduoties nosies nenukabino. Užduotis buvo skirta supažindinti dviračių vairuotojus su jiems keliamais reikalavimais, siekiant, kad jie taptų saugūs eismo dalyviai.

Pasidalink Facebook

image
image
image
image

Viso renginio metu „KET ekspertai” konsultavo apie saugų važiavimą dviračiu kelyje, taip pat buvo parengę KET testą, norintiems savo žinias pasitikrinti prie kompiuterio. Dalyviai sužinojo daug naudingos informacijos ir patarimų, o greičiausi dar ir gavo „Velomaratono” įsteigtus prizus!