ŽYGIAI PĖSČIOMIS

Mūsų turinys:

Žygių metu akcentuojamasi ne tik į nueitų kilometrų skaičių, bet ir suteiktas žinias. Renginiuose dalyvius mokome įkurti ugnį, išgauti vandenį, susiorientuoti bei naviguoti vietovėje, įveikti vandens kliūtis, suteikti pirmąją pagalbą, o nakčiai įsirengti nakvynės vietą. Atsižvelgiant į dalyvių patirtį vedame psichologinius užsiėmimus išlikimo temomis. Žygeiviai „baigę“ rudens, žiemos ir pavasario žygių ciklą geba individualiai išgyventi laukinėmis sąlygomis.

Mūsų išskirtinumas:

Mūsų žygiai yra dviejų ar net trijų dienų. Žygiuojame su visa reikiama ekipuote kuprinėje (miegmaišis, kilimėlis). Vakare apsistojus stovyklavietėse vedame mokymus įvairiomis temomis ir gaminame maistą ant laužo. Patys drąsiausi turi galimybę dalyvauti naktiniame orientaciniame žygyje, o norintys atsikvėpti - mėgautis pirtimi ar kubilu ant upės kranto.

Mūsų patirtis:

Jau daugiau kaip 10šimt metų organizuojame pėsčiųjų žygius su nakvyne gamtoje. Esame pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo organizuoti tokio tipo renginius, todėl geriausiai žinome ko nori tikri žygeiviai. Kiekvieno žygio metu siūlome visokeriopai subalansuotus, o svarbiausia visiškai unikalius, paruoštus tik Jums ir visuomet naujus maršrutus Lietuvos regioniniuose bei nacionaliniuose parkuose.