Žygis „Be įsipareigojimų“

Žygis „Be įsipareigojimų“ | nemokamas

 

REGISTRACIJA BAIGTA

 

Tradiciškai organizuojame pėsčiųjų žygį kauniečiams, miesto svečiams ir visiems kitiems aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. „Alfa renginiai“ kartu su „Activus“ dovanoja Jums aktyvaus šeštadienio planą. Kauno marių regioninį parką renkamės ne pirmą kartą. Pirmiems 444-riems užsiregistravusiems žygis nemokamas.

Kodėl „Žygis be įsipareigojimų“? Atsakymas paprastas. Todėl, kad Jums nereikės planuoti ir rūpintis kur, kada ir su kokia kompanija eiti. Netoli miesto, aktyviai, su šeima, draugais ir smagiais nepažįstamais praleisti šeštadienį. Žygiuosime daug, bet ne per daug. Eisime ne tik ten kur veda takai, kartais mesime kelią dėl takelio. Šiek tiek poilsiausime, žaisime žaidimus, kurių nugalėtojams „Activus“ dovanos prizus.

KADA?

2018-06-02 (šeštadienį). Renkamės nuo 9 val. Startas 10 val.

MARŠRUTAS:

MARŠRUTAS: Girionys – Pakalniškių pažintinis takas – Girionių poilsiavietė – Laumėnų poilsiavietė – Žiegždrių geologinis takas – Samylai – Girionys. Atstumas – apie 14 km. Planuojami sustojimai poilsiui, užkandžiams ir žaidimams.

SUSITINKAME:

Tikslią susitikimo vietą išsiųsime visiems užsiregistravusiems dalyviams el. paštu likus 3trims dienoms iki renginio. Taip pat bus pateikti maršrutai bei jų gpx failai.


Taip pat šią vasarą Jus kviečiame:

„neišmanus“ žygisNEIŠMANUS ŽYGIS. Tai vien0s dienos žygis Dzūkijoje. Pagrindinė žygio idėja – iššūkis – diena be išmaniojo, be skambučių, žinučių, šviežiausių naujienų, el. laiškų, be nuotraukų, be selfie, be visų „live“, be wiffi, 3 ir 4 G. Kviečiame skirti dieną, ėjimui, miškui, keliams, gyvam bendravimui su draugais ir nepažįstamais, žaidimams, kitokiems potyriams. 

a

a


„Jono upių labirintais“ │baidarių žygisJONO UPIŲ LABIRINTAIS’18. Didysis Joninių baidarių žygis su „Alfa“ bendražygiais. Jeigu švęsti Jonines, tai švęsti stipriai! Jau trečius metus iš eilės, kviečiame jus į didžiausią baidarių stovyklą Lietuvoje.

Tai skirtingos trukmės ir sudėtingumo plaukimai baidarėmis, kurie vyks dieną ir naktį, trimis skirtingomis Dzūkijos upėmis. Tai didžiausias Joninių laužas, gražiausioje Lietuvos pievoje. Tai komandiniai žaidimai, protmūšis, tinklinio ir badmintono turnyrai, šaškių simultanas, filmų vakarai. Tai bendras maitinimas, pirtys, kubilai ir pasisėdėjimai prie laužo. Renginys draugiškas šeimoms, draugų kompanijoms, gyvūnams, gamtai ir aktyviam laisvalaikiui!


image
image
image
image
image
image

REGISTRACIJA Į „Žygis be įsipareigojimų“:

REGISTRACIJA BAIGTA

*Išankstinė nemokama registracija baigėsi (išdalinta 444 nemokamų bilietų).
*Šuns bilietas skirtas užregistruoti Jūsų augintiniui.

 


Turite klausimų? Susisiekite.

Nemunas Tumavičius
Nemunas Tumavičius
organizacijos steigėjas

T: 8 636 91993
E: nemunas@alfarenginiai.lt

Andrius Strazdas
Andrius Strazdas
renginių koordinatorius

T: 8 695 07434
E: doc.strazdas@gmail.com